Galeria

Sesję ciążową najlepiej wykonać między 6 a 8 miesiącem ciąży. Brzuszek jest już okrąglutki, a nie dotyczą Was jeszcze problemy, które występują przy końcówce ciąży tzn opuchlizna nóg, złe samopoczucie itp. Jednak i do tego są wyjątki – miałam niejednokrotnie mamę, która po sesji praktycznie jechała na porodówkę 😉 Posiadam liczne suknie ciążowe, zatem nie musicie się martwić o ubiór.

Sesje noworodkowe są mi szczególnie bliskie. By uchwycić na fotografii kruchość Waszego maleństwa najlepiej taką sesję wykonać od 5 do 14 dnia życia. Wynika to z faktu, iż w tym okresie noworodek ma dość mocny sen, co pozwala na różnorodne układanie maleństwa, zawijanie w kokonik itp. Z racji tego polecam kontakt już pod koniec ciąży – wtedy określam wstępny termin sesji, natomiast po narodzinach kontakt telefoniczny ze mną do drugiej doby życia maluszka gwarantuje nam termin sesji zdjęciowej. Pomieszczenie w którym wykonuję zdjęcia jest odpowiednio nagrzane, tak aby maleństwu było cieplutko. Czas trwania takiej sesji jest uzależniony od Naszego małego modela. Mleczko, kołysanie, przytulaski – na wszystko jest czas i nigdzie się nie śpieszmy.

Ze względu na osobisty charakter sesji wszelkie szczegóły są ustalane drogą telefoniczną / mailową.

Komunijne sesje odbywają się w plenerze. Najlepiej tuż po białym tygodniu wtedy możemy wykonać różnorodne ujęcia, bez obawy o pobrudzenie komunijnej kreacji Nie polecam sesji w dniu komunii z uwagi na stres dotyczący samej uroczystości jak i małą ilość wolnego czasu w tym dniu.

Przez cały rok zapraszam Was do sesji plenerowych Możemy wykonać ją w naturalnym klimacie, bądź bajkowym wszystko zależy od Waszych upodobań.

Okres niemowlęcy to kolejny wspaniały czas na uchwycenie na zdjęciach Waszego maleństwa. Taką sesję najlepiej wykonać jak Wasz maluszek podnosi już stabilnie główkę w pozycji na brzuszku bądź zaczyna samodzielnie siedzieć. U takiego bobasa łatwo wywołać uśmiech.

Zachęcam również Was moi mili do sesji rodzinnych, które możemy zrealizować w plenerze jak i w studio. Przed zdjęciami omówimy dokładnie stylizacje i charakter sesji.

Roczek to już poważna sprawa dlatego zachęcam do sesji roczkowych na specjalnie życzenie klienta możemy zrobić sesję z tortem czyli smash cake! Studio ozdabiamy balonami i pomponami, roczniakowi dajemy torcik i… niech się dzieje co chce frajda jest niesamowita! 🙂 Sesje roczkowe najlepiej umawiać z wyprzedzeniem 🙂 Zapraszam do małej galerii, więcej zdjęć na bieżąco ? – zapraszam na facebook’a 🙂

Sesje starszaków to sesje dzieci od roku do… lat 18;) bo i takie dzieciaczki u mnie się pojawiają.